Kings olimpiados nugalėtojai

Š.m.  pavasarį dar būdami 1A klasės ir 3B klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėse King olimpiadose. Tik dabar mokyklą pasiekė jų rezultatai ir diplomai. Dabartinės 2A klasės net 6 mokiniai po kvalifikacinio etapo pateko į finalą ir vienas dabartinis 4B klasės mokinys Adris Romanov.

   2A klasės mokinė Gabija Davidavičiūtė dalyvavo trijose: pasaulio pažinimo, matematikos ir lietuvių kalbos olimpiadų finaluose. Visose surinko daugiau nei 95 procentus ir gavo 1 laipsnio diplomus. Turime pasidžiaugti ypač matematikos olimpiados rezultatu, ji surinko 100 procentų ir Lietuvos mastu užėmė 26 vietą.

  2A klasės mokinė Mėta Margelytė ir Einoras Verikas taip pat dalyvavo trijose olimpiadų finaluose ir abu mokiniai surinko virš 95 procentų bei gavo 1 laipsnio diplomus. Mėta matematikos olimpiados finale surinko 100 procentų.

   Jokūbas Navikas taip pat 2 A klasės mokinys dalyvavo trijose olimpiadų finaluose, bet tik už dviejų finalus gavo 1 laipsnio diplomus, o už matematikos olimpiados  finalą gavo 2 laipsnio diplomą.

   Vasarė Šukytė dalyvavo dviejuose finaluose: lietuvių kalbos ir matematikos. Matematikos finale surinko 100 procentų, o lietuvių kalbos 98,97 procento. Gavo du pirmo laipsnio diplomus.

[ngg src=”galleries” ids=”725″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]