Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

Žiniukų akademija

embl

Sveiki atvykę į „Žiniukų akademiją“. Praėjusių mokslo metų informaciją rasite paspaudę žemiau:

2020–2021 mokslo metų Žiniukų akademija
Žiniukų akademijos nuostatai
Įdomios užduotys trečiokams Įdomios užduotys ketvirtokams

UŽSIĖMIMŲ  TVARKARAŠTIS

KlasėLaikasVieta
AntrokaiAntradienis
13.10–13.55
9 kabinetas
TrečiokaiPirmadienis
13.10–13.55
8 kabinetas
KetvirtokaiTrečiadienis
13.10–13.55
3 kabinetas

Konferencijų dienos

Renginys
GIMTADIENIO ŠVENTĖ 3 klasei vasario 7 d.
Trečių klasių „Žiniukai“ kviečia į konferenciją tema „Gimtadienio šventė“ . Konferencija vyks vasario 7 d. 13.10 val. 8 kabinete.
SPORTO ŠVENTĖ 2 klasei Gegužės 10 d.
Antrų klasių „Žiniukai“ kviečia į konferenciją tema „Sporto šventė“ . Konferencija vyks gegužės 10 d. 13.10 val. 9 kabinete.
MANO SVAJONIŲ KAMBARYS 4 klasei Lapkričio 24 d.
Ketvirtų klasių „Žiniukai“ kviečia į konferenciją tema „Mano svajonių kambarys“ . Konferencija vyks lapkričio 24 d. 13.10 val. 3 kabinete.

Žiniukų akademijos globėjos

Mokytoja Liuba
Mokytoja Rima
Mokytoja Vida


2 klasių ŽINIUKAI

  1. Burinskaitė Tėja   2a klasė
  2. Dabrila Dominykas  2c klasė
  3. Dubickaitė Tėja  2c klasė
  4. Neilas Ivaška   2b klasė
  5. Karsokaitė Ieva  2c klasė
  6. Kirkliauskas Nojus  2c klasė
  7. Kurtinaitis Simas   2b klasė
  8. Mickevičius Kasparas 2a klasė
  9. Misiurevičius Markas  2c klasė
  10. Puzara Danielis   2c klasė
  11. Rubinas Dominykas  2c klasė
  12. Sajatauskas Simas  2c klasė
  13. Žideckis Lukas  2c klasė

3 klasių ŽINIUKAI

  1. Atėnė Ancerevičiūtė
  2. Augustė Baniulytė
  3. Polina Buncheva
  4. Martynas Bunchev
  5. Paula Dembinskaitė
  6. Matas Duoblys
  7. Dovydas Januškevičius
  8. Marija Karsokaitė
  9. Matas Mašalaitis
  10. Titas Popiera
  11. Tija Stanulytė
  12. Meida Šumskaitė
  13. Justas Žilinskas
  14. Urtė Avižienytė

4 klasių ŽINIUKAI

  1. Šarūnas Norkeliūnas
  2. Žygimantas Papečkys
  3. Titas Pečiokas
  4. Gustas Šriupša
  5. Samanta Zaicevė
  6. Augustė Kaminickaitė
  7. Adomas Undaravičius
  8. Justė Žukauskaitė
  9. Austėja Raškauskaitė
  10. Daniela Povilaitytė
  11.  Ignas Mačiūta
  12.  Arijus Šverčiauskas

Pamokų laikas

  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.15 - 13.00
  • 6. 13.10 - 13.55
  • 7. 14.05 - 14.50

Svarbu

  • 2% parama
  • Elektroninis dienynas
  • Švietimo ministerija

Draugai

  • Informatika pradiniame ugdyme
  • OLWEUS patyčių prevencijos programa
  • DofE
  • Sveikatiada
  • Punsko gimnazija
  • Marijampolės kolegija
  • Socrates
  • Tinklas
  • Veik metodas
  • Liubos klasė
jtotoraitis.ltt