Raštingiausi progimnazijos mokiniai

Gegužės 4, 6 d. progimnazijoje vyko Raštingiausio moksleivio konkursas. 5-8 klasių mokiniai rašė diktantus ir savo amžiaus grupėse varžėsi, kurie taisyklingiausiai geba rašyti gimtąja kalba.

Ištaisius ir įvertinus darbus, paaiškėjo, kad tarp penktokų raštingiausi yra Urtė Kučinskaitė ir Timas Valukonis 5c,  (I vieta), Ugnė Kalasauskaitė 5a (II vieta) ir Hubertas Ajauskas 5b ir  Akvilė Levulytė 5d (III vieta), tarp šeštokų geriausiai sekėsi Matui Stankevičiui 6c (I vieta), Godai Rainytei 6a (II vieta) ir Justei Barušauskaitei 6a (III vieta). Septintokai taip pat geri gimtosios kalbos žinovai, o raštingiausiais pripažinti Smiltė Zinkevičiūtė 7e (I vieta), Goda Vaišnytė 7b (II vieta) ir Skaistė Bieliauskaitė 7c (III vieta). Tarpusavyje varžėsi ir 8 klasės mokiniai, iš kurių taisyklingiausiai geba rašyti Laura Pečkauskaitė 8b (I vieta), Emilija Mikučiauskaitė 8a (II vieta) ir Gustė Vaitkevičiūtė 8d  (III vieta).

Sveikiname raštingiausius progimnazijos mokinius ir linkime visiems pasekti jų pavyzdžiu, puoselėti savo gimtąją kalbą ir išmokti rašyti be klaidų.

 Konkursą organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos