Kelionė į Majamį

6c klasės mokiniai anglų kalbos pamokos metu susitiko su kalbų mokytoju Oldair Arau iš Majamio. Nors Majamyje tuo metu buvo ankstyvas rytas, ponas O, kaip jis prašė į jį kreiptis, buvo labai entuziastingai nusiteikęs, rodė dėmesį kiekvienam susitikimo dalyviui. Mokinius jis pasitiko puikia nuotaika, įdomiomis istorijomis ir patirtimis.

Susitikimo pradžioje mokiniai turėjo prisistatyti, papasakoti apie savo pomėgius. Vėliau ponas O pristatė savo šalį ir miestą, pateikė įdomių faktų. Mokytojas pasakojo, kad Majamio pavadinimas kilęs iš Indėnų genties pavadinimo, kad miestą įkūrė moteris, kad šiame mieste ištisus metus labai karšta ir jie turi tik vieną metų laiką, kad gatvėje galima sutikti aligatorių ir flamingų, kad čia yra „Žvaigždžių sala“, kurioje gyvena žinomi žmonės, kad centrinėje gatvėje yra daugiausiai bankų pasaulyje ir „pinigai sklando ore“.

Mokytojas labai domėjosi ir mūsų šalimi, norėjo sužinoti kuo mūsų šalis yra ypatinga, ką vertėtų aplankyti, koks populiarus lietuviškas maistas. Smagu, kad mokiniai ugdė savo kalbos įgūdžius, neturėdami galimybės pasakyti lietuviškai “sukosi iš situacijos kaip išmanydami”.

Apibendrinant pamoką labiausiai tiktų Smiltės, vienos iš dalyvių, ištarta frazė: „-Aš noriu į Majamį dabar”.

Mokytoja Rūta

[ngg src=”galleries” ids=”600″ display=”basic_thumbnail”]