Erasmus+ projekto „Smart Waste Management for Smarter Cluster Schools“ atidarymo akimirkos.

Š/m. lapkričio mėnesį mūsų progimnazijoje vyko pirmieji darbai ir susitikimai su projekte dalyvaujančiais dalyviais. Mūsų progimnazijos bendruomenė buvo supažindinta su Erasmus+ projekto tikslais ir uždaviniais, projekto komanda, nuveiktais darbais ir darbais, kurie mūsų laukia.

Progimnazija pasirašė sutartį su Nacionaline agentūra ir gavo Europos Sąjungos finansavimą vykdyti projekto veiklas. Taip pat pasirašytos sutartys su Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija ir Marijampolės profesinio rengimo centru. Šios švietimo įstaigos prisidės prie projekto kaip klasterinės mokyklos.

Lapkričio 23- 27d. turėjo vykti pirmoji kelionė į Rumuniją, kur buvo numatytas visų projekto mokyklų- partnerių susitikimas. Deja, dėl užklupusios pandemijos, susitikimas negalėjo įvykti ir jis buvo nukeltas į ateinančių metų pavasarį. Tačiau, projekto koordinatoriai rado būdą susitikti ir susipažinti vieni su kitais per Meet programėlę. Susitikimo metu buvo aptartas tolimesnis projekto įgyvendinimas, pasidalinta gerąja patirtimi, atlikti pirmieji svarbūs darbai.

Erasmus+ komanda

[ngg src=”galleries” ids=”586″ sortorder=”11019,11020,11021,11016,11017,11018″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
Erasmus+. Elektroninis ženklelis- nugalėtojas.
Elektroninių ženklelių 1- 5 vietos rezultatai Tricider platformoje.