Apdovanojimas už darbus iš kamštelių

Jono Totoraičio progimnazijos Drabužių dizaino studijos mokinių sukurti meniniai darbai iš kamštelių  buvo atrinkti respublikinei parodai, kurią galėjome pamatyti LITEXPO lapkričio 22-24 dienomis parodoje „Vaikų šalis“. Meninių darbų parodos tema – „Praktinis kamštelių panaudojimas“.
Pagrindiniai meninių darbų iš plastikinių kamštelių vertinimo kriterijai: kūrybiškai atskleista konkurso tema ir bendras estetinis vaizdas, harmonija ir balansas tarp kūrinio elementų, darbo tvirtumas ir stabilumas. Parodoje iš kamštelių sukurtus geriausius meninius darbus vertino garbinga komisija: Jurgita Jakubauskaitė (dizainerė ir architektė, dizaino studijos „Absurdo idėjos“ įkūrėja), rašytoja Evelina Daciūtė, aktorė ir režisierė Gintarė Čepukonytė,  „Essu“ prekinio ženklo siuvyklos įkūrėja Eglė Paplauskienė, stilistė Agnė Andriulionytė, konkurso organizatoriai Birutė Jakučionytė ir Jonas Rudzinskas bei virtuali asistentė Milda.
Komisija išrinko 3 geriausius  meninius darbus iš kamštelių.  Labai džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos mokinių darbai tarp jų.
Ačiū už puikius prizus: Evelinos Daciūtės knygą „Laimė yra lapė”, Plepios Ponios Druskininkuose ekskursiją – žaidimą „Kurorte su Plepia Ponia Druskininkuose”  ir  socialinės iniciatyvos „Finansų anatomija“ edukaciją įstaigoje.