Integruota pasaulio pažinimo ir technologijų pamoka „Draugystė“

Gruodžio 3 dieną 3a, 1b ir 1a  klasės mokiniai dalyvavo integruotose pasaulio pažinimo ir technologijų pamokose „Draugystė“, kurias vedė iniciatyvių mamų grupės Kauno filialo darbuotojos.

Pamokos pradėtos nuo susipažinimo žaidimo: reikėjo pasakyti savo vardą ir pomėgį, kuris prasideda ta pačia raide, kaip ir vardas. Po susipažinimo žaistas žaidimas „Kaip sekasi?“  Vėliau vaikai mokėsi pagauti draugo žvilgsnį ir atkartoti kito plojamą ritmą. Po žaidimų mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes ir turėjo surašyti gero draugo savybes, lapelius suklijuoti ant gautų žmogeliukų. Džiugu, kiek daug gerų savybių mokiniai žino.

Žymiai sunkiau sekėsi atpažinti tautinėse juostose paslėptus simbolius ir pasakyti jų reikšmes. Teko daug diskutuoti, kol viskas buvo išsiaiškinta. Pamokos pabaigoje vaikai pamokyti nusipinti draugystės apyrankę. Kurie sparčiai dirbo, pasidarė net dvi. Svarbiausia, darant apyrankę, galvoti, ką tam žmogui nori palinkėti, ir tas mintis įausti į savo juostą.

Mokiniai pamokos metu išmoko pažinti save, savo draugą, pasiaiškino, kaip susipažinti su nepažįstamu žmogumi. Visi patyrė daug teigiamų emocijų ir pasigamino sau ir dar vienam žmogui draugystės apyrankes.