Konkursas „Kamštelių vajus“

Šeštus metus Lietuvoje vykstančio respublikinio konkurso „Kamštelių vajus“ tikslas – surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų plastikinių butelių kamštelių ir juos perdirbti. Šiais metais ir mūsų progimnazija prisijungė prie šios švarinimo akcijos.

Kamštelius bendruomenė pradėjo rinkti nuo pavasario. Didžiuojamės, jog mokiniai ir jų tėvai atsakingai įsitraukė į šią akciją, kadangi jos tikslas – šviesti visuomenę, skatinti gyventi ir leisti laisvalaikį sveikai, naudoti ekologiškas priemones, tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skleisti žinią apie tokių veiklų naudą. Džiaugiamės, kad prie akcijos labiausiai prisidėjo ir daugiausiai kamštelių surinko 3b,  5b,  6e klasių mokiniai.

Technologijų mokytoja Audronė Albertynė su savo mokiniais dalyvavo meninių darbų konkurse, kurio užduotis šiais metais buvo praktinis kamštelių panaudojimas. Mokytoja kartu su mokiniais pristatė rūbų kolekciją, sukurtą panaudojant plastikinius kamštelius. Šis darbas neliko nepastebėtas ir progimnazija buvo apdovanota padėkos dovanomis.

Kviečiame ir toliau rinkti kamštelius, juos pristatyti socialinei pedagogei Jolitai Žukelienei arba technologijų mokytojai Audronei Albertynei ir taip prisidėti prie 2020 metų „Kamštelių vajaus“ akcijos.

Jolita Žukelienė

Audronė Albertynė

Jolanta Sikorskytė – Klibienė