I vieta Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių finalinėse varžybose

Kovo 30 d. Kaišiadoryse vyko 2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių (mokinių, gim. 2008 m. ir jaunesnių) šaškių finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 25 komandos iš visos Lietuvos.

Sėkmingiausiai sužaidė Jono Totoraičio progimnazijos komanda, kuri užėmė 1 vietą. Prizininkai apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais, taurėmis, medaliais ir diplomais.

„Paskutinį kovo mėnesio šeštadienį vykome į šaškių varžybas. Mūsų komandą sudarė: Emilijus Bendoraitis, Matas Stankevičius, Gustas Vaitiekūnas ir aš, Rasa Komisaraitytė. Visi žaisdami užėmėme pirmas vietas. Dėl to mūsų komanda iškovojo 1 vietą. Gavome diplomus, medalius ir po prizą. Esame dėl to labai laimingi,“ – pasakojo viena iš nugalėtojų – 4b klasės mokinė Rasa.

Sveikiname nugalėtojus!