Sąmoningumo didinimo mėnesis

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kvietė švietimo ir ugdymo įstaigas prisijungti prie šiemet kovo mėnesį vyksiančio „Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ“. Ši iniciatyva pakeitė devynerius metus vykusią nacionalinę „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“. Mūsų progimnazija prisijungė prie šio kvietimo ir sąmoningumo mėnesį pradėjo gerumo akcija „Užkrėsk gerumu“, kurios metu visa bendruomenė aukojo maisto beglobiams gyvūnams.
Mėnesiui įsibėgėjus mokiniai prisijungė prie Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyvos „Gerų žodžių mėnesis“. Progimnazijos moksleiviai rašė gerus žodžius šalia esantiems. Taip pat rengė stendus ir tokiu būdu vienoje erdvėje buvo sukurtas bendras stendas sąmoningumo mėnesiui paminėti. Prie šios gražios mūsų bendruomenės iniciatyvos prisidėjo ir „Mantingos“ labdaros ir paramos fondas, mūsų bendruomenei padovanojęs gerų žodžių stendą, kurį mokiniai matys ištisus metus.
Mėnesio pabaigoje socialinės pedagogės mokinius pakvietė į kino vakarą, kurio metu mokiniai žiūrėjo filmą „Virtualūs priekabiautojai“, kuriame pasakojama apie elektronines patyčias ir kaip su jomis kovoti.
„Sąmoningumo mėnesis BE PATYČIŲ“ atkreipė dėmesį į esamas problemas ir  mokinių tarpusavio santykius bei galimybę palaikyti šalia esantį draugą.

Socialinės pedagogės

Jolita Žukelienė ir Lina Šimkuvienė