Jono Totoraičio vardo istorijos olimpiada

Istorijos mokytojų metodinio būrelio narių iniciatyva kovo 13 dieną  mūsų mokykloje vyko Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių Jono Totoraičio vardo istorijos olimpiada. Džiugu, kad buvo didelis susidomėjimas šiuo renginiu ir jame dalyvavo 59 mokiniai iš įvairių mokyklų. Kėlėme šiuos tikslus: skatinti  mokinių  domėjimąsi  istorija, plėtoti  mokinių  žinias  ir  problemų  sprendimo  gebėjimus, supažindinti mokinius  su  kultūros  paveldu,  jo  naudojimo  galimybėmis bei padėti atsiskleisti  geriausiai  istoriją  išmanantiems  mokiniams.

Džiaugiamės visų olimpiadoje dalyvavusių mokinių rezultatais. Prizinių vietų laimėtojus skyrė vos keli taškai. Smagu, kad jaunimui įdomus istorijos mokslas, savo gimtojo krašto pažinimas.

Sveikiname mūsų mokyklos prizininkus:

Joris Norkeliūnas (5c klasė) II vieta;

Airidas Šlekaitis (5a klasė) III vieta;

Justas Čižauskas (6b klasė) III vieta;

Arnoldas Kronkaitis (8a klasė) II vieta;

Gustas Mickus (8a klasė) III vieta.