LEGO robotų konstruktorių komplektai – J. Totoraičio progimnazijos robotikos įrangos bazei stiprinti

Vasario 7 d. lankėmės J. Totoraičio progimnazijoje, kur įteikėme 6 vnt. WeDo 2.0 LEGO robotų konstruktorių komplektus. Vykdant popamokinę veiklą bus ugdomi pradinių klasių mokinių gebėjimai fizikos, informacinių technologijų bei programavimo srityse.

„Ilgai galvojome apie šių robotų konstruktorių įsigijimą, nes norėjome, kad programavimo būrelis būtų prieinamas ir patiems mažiausiems 1-3 klasės moksleiviams. O su „Mantinga“ įmonės pagalba ši mūsų svajonė išsipildė nepaprastai greitai“, – teigia mokyklos direktorė Gražina Jakovickienė. „Mes prisidėsime savo mokyklos resursais, kad vyktų kuo daugiau popamokinių užsiėmimų, būtų skatinimas užimtumas, komandinis darbas. Esame atviri, skatiname atvirų resursų politiką ir tikimės, kad šia įranga naudosis ir mūsų ir kitų mokyklų moksleiviai“ – atvirauja direktorė.

„Šių metų pagrindinė Mantinga labdaros ir paramos fondo kryptis – švietimas. Svarbiausia – mokytojai entuziastai ir administracijos palaikymas, užsidegimas ir noras padėti vaikams mokytis. Siekiame, kad vaikai kurtų patys save, savo asmenybes. Kad programavimo ir informacinių technologijų gebėjimus ugdytųsi kaip galima anksčiau. Nes praleidus vieną ar kitą galimybę, vėlesniame amžiuje jau bus sunku pasivyti. Tai sakau iš savo, savo daugiametės verslo patirties. Dažnai pinigai neturi labai didelės reikšmės, gali nupirkti daug įrangos, tačiau jei nebus mokančių, nebus degančių ir norinčių ja naudotis – investicija bus bevaisė. O čia, šioje mokykloje matyti, kad ši investicija sukurs daug gėrio, kad daug pačių mažiausiųjų užsikrės konstravimo ir programavimo aistra jau nuo pat mažumės“ – teigia labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkas Klemencas Agentas

Mantingos labdaros ir paramos fondo direktorius

Andrius Jasinskis