Progimnazijos komanda „DreamBusters“ pateko į tarptautinį konkursą Ventspilyje

Progimnazijos komandos „DreamBusters“ sukurtas vaizdo siužetas buvo puikiai įvertintas tarptautiniame IT konkurse „Ventspils IT challenge 2018“. Konkursui vertinti buvo pateikti net 494 vaizdo siužetai. Komanda kviečiama lapkričio mėnesio 7-9 dienomis dalyvauti finaliniame etape Latvijoje, Ventspilyje. Komandos nariai: Miglė Sajetauskaitė (6d), Vilius Aleknavičius (5a) ir Ignas Beniulis (6d).

Trumpai apie konkursą

Kodėl verta dalyvauti konkurse? Tai puiki galimybė 1-12 klasių mokiniams patikrinti savo žinias, išmokti ką nors naujo, susipažinti su jaunimu iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos bei gauti vertingų dovanų, nes šiais metais bendras apdovanojimų fondas pasiekė 12 000 Eur.

Moksleiviai, kurie pateks į finalą, praleis tris įdomias dienas Ventspilyje, spręs įvairias užduotis, svečiuosis technologijų įmonėse, dalyvaus įvairiose pramogose. Konkurso finalistams bus padengtos kelionės išlaidos, apmokėtas gyvenimas Ventspilyje konkurso metu (nakvynė ir maitinimas), vyks poilsiniai renginiai ir žinomų muzikos grupių koncertai.

Konkursas “Ventspils IT challenge 2018” šiais metais bus turtingas įvairių įdomių išbandymų, kurių metu mokiniai galės išbandyti savo žinias ir pademonstruoti savo kūrybiškumą. Kad vaikai už įdėtą laiką ir darbą gautų pasitenkinimą, konkurso organizatoriai pasirūpino, kad trys dienos, kurias finalistai praleis Ventspilyje, būtų kupinos linksmybių ir teigiamų emocijų. Viena iš tokių staigmenų, kurios laukia finalistų, bus grupės Double Faced Eels koncertas.

Daugiau informacijos rasite: http://ventspilsitc.com/

IT mokytojas Nerijus Mašalaitis