Pradinių klasių mokinių Knygos šventė

Lapkričio 22 d. Jono Totoraičio progimnazijoje vyko pradinių klasių mokiniams skirta Knygos šventė „Ir knyga mane augina“.

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Pasaulis be knygų. Koks tai pasaulis?

Mūsų šventė prasidėjo dailininkės iliustruotojos, Lietuvoje žinomos jau daugiau nei 20 metų, mylimos ne tik už simpatiškus sparnuotus personažus, bet ir už nuostabius romantiškus tekstukus, šildančius širdis ir vaikams, ir suaugusiems – Sigutės Ach edukacijų. Čia kiekvienas pradinukas turėjo progą apsilankyti romantiškame Sigutės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti lig šiol nepastebėtus savo talentus.

Knygos dienos šventę tęsė viktorina „Ir knyga mane augina“. Savo žinias demonstravo 6 komandos iš 3 ir 4 progimnazijos klasių. Viktorinoje puikiai pasisekė 3a ir 4c klasėms, kurios tapo šios viktorinos nugalėtojomis.

Šventės pabaigoje aktyviausi bibliotekos skaitytojai buvo apdovanoti padėkos raštais, įteikti ir knygos mylėtojo diplomai ir dovanėlės.