Edukacinis gamtamokslinis 7-10 klasių mokinių konkursas – viktorina

Balandžio 4 dieną Jono Totoraičio progimnazijoje vyko Marijampolės savivaldybės edukacinis gamtamokslinis 7-10 klasių mokinių konkursas – viktorina, skirta pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginyje dalyvavo šešios komandos iš Marijampolės savivaldybės ir miesto mokyklų. Viktoriną vertino garbinga komisija: Marijampolės savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Asta Vaznienė, Marijampolės savivaldybės švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Druskis, Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys.

Mokiniams puikiai sekėsi atsakinėti į teorinius viktorinos klausimus. Komandos taip pat turėjo galimybę parodyti savo kūrybinius sugebėjimus pristatant namų darbą.

Komisijai susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad viktorinoje daugiausia taškų surinko ir nugalėtoja tapo Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija. Komandoms buvo įteikti diplomai ir šaunios dovanėlės.

Viktorinoje dalyvavę mokiniai linksmai ir prasmingai praleido laiką – dirbo komandoje, pagilino žinias apie gamtą ir ekologiją, suvokė, kad kiekvienas gali prisidėti prie sveikesnės ir saugesnės aplinkos.