FLL LEGO finalinės varžybos Robotiada 2017

Kovo 24 dieną progimnazijos mokiniai su gausia palaikymo komanda vyko dalyvauti į Vilniaus SIEMENS arenoje vykstančias finalines Lietuvos FLL LEGO varžybas. Buvome pasiruošę dalyvauti LEGO Robotų varžybų lauke, pristatyti projektą ir vertybių plakatą, galynėtis LEGO Sumo varžybose.

Progimnazijos komandos DreamBusters nariai Evaldas Paltanavičius (7A klasė), Domantas Grigaravičius (7A klasė) ir Nojus Šikorskis (5C klasė) su savo kurtu robotu dalyvavo Animal Allies robotų lauko varžybose. Jose dalyvavo apie 70 komandų, tarp kurių buvo ir daugkartiniai Lietuvos čempionai iš Kauno Jėzuitų gimnazijos. Kiekviena komanda turėjo po tris bandymus, per ribotą laiką atlikti kuo daugiau užduočių ir surinkti kuo daugiau taškų. Jau pirmo važiavimo metu komandą DreamBusters lydėjo sėkmė, surinkome 169 taškus. Tai buvo geriausias rezultatas, kurio nei viena komanda nepagerino. Tapome nugalėtojais FLL varžybų lauke.

Taip pat dalyvavome robotų LEGO Sumo varžybose. Tarp 44 dalyvavusių komandų Nojaus Šikorskio (5C klasė) ir Mato Sajatausko (5C klasė) kurtas robotas laimėjo II vietą.

Kupini gerų emocijų ir naujų idėjų grįžome namo. Kitais metais planai maksimalūs – tapti absoliučiais nugalėtojais ir atstovauti Lietuvą pasaulio LEGO FLL varžybose.