Netradicinio ugdymo diena – karjeros ugdymo diena

Kovo 3 dieną Jono Totoraičio progimnazijoje organizuota netradicinio ugdymo diena karjeros ugdymo tema. Mokiniai susitiko su UAB „Mantinga“ personalo direktore, buvusia mūsų mokyklos mokine Sonata Misiukevičiene. Viešnia pristatė didžiausios Marijampolės apskrities įmonės veiklą su dirbančio personalo profesijomis.
Šią dieną progimnazijoje lankėsi ir Marijampolės “Sūduvos” futbolininkai: Marius Šoblinskas, Valentinas Barakovskis, Justinas Popiera, Milošas Kovačevičius, Nikola Prebiračevičius, Maximiliano Ugge ir Edvardas Tamulevičius.
Didelio susidomėjimo sulaukę žaidėjai moksleiviams pasakojo apie savo dienotvarkę, karjeros pradžią bei įspūdingiausius karjeros momentus. Futbolininkai su malonumu atsakinėjo į mokinių klausimus, dalino autografus, demonstravo triukus su futbolo kamuoliu bei fotografavosi su jaunaisiais futbolo entuziastais. Sportininkai padovanojo mokiniams galimybę apsilankyti kovo mėnesio 14 dieną futbolo rungtynėse ir tapti komandos sirgaliais.
“Sūduviečiai” apsilankė ir Jono Totoraičio progimnazijos muziejuje, apžiūrėjo eksponatus bei pasirašė palinkėjimų knygoje, dėkojo Jono Totoraičio progimnazijai už šiltą priėmimą ir gerai praleistą laiką.
Netradicinio ugdymo dieną vainikavo išvyka į kino teatrą „Spindulys“ kino filmo „Arvydas Sabonis 11“ stebėjimas.