Mokyklos diena

Gegužės 9 dieną Jono Totoraičio progimnazijoje šurmuliavo jau gilias tradicijas menanti penkioliktoji Mokyklos diena.
Šventė prasidėjo progimnazijos direktorės Renatos Stebuliauskienės sveikinimu, skirtu visiems šventės dalyviams.  Po to vyresniųjų klasių mokiniai rikiavosi eisenai į Šv. arkangelo Mykolo baziliką, kur buvo aukojamos šv. Mišios už mirusius ir gyvus mokytojus, mokinius bei jų tėvelius. Šventinės eisenos priekyje tradiciškai nešama mokyklos vėliava. Atnaujinta vėliava šv. Mišių metu buvo pašventinta.
Tie mokiniai, kurie nedalyvavo šv. Mišiose, liko mokykloje ir atliko kūrybinę užduotį – progimnazijos vidinio kiemelio langus papuošė karpiniais tema „Įvairiaspalviai drugiai“. Tuo metu pradinių klasių mokiniai aktų salėje grožėjosi 3c klasės mokinių atliekamu miuziklu „Moliūgo gimtadienis“.
Vos tik sugrįžus iš šv. Mišių garsus mokyklinis skambutis sukvietė visus į kiemą, kur organizuota akcija „Apkabinkime mokyklą!“ Visi kartu susikibome rankomis ir apkabinome savo mokyklą parodydami bendruomenės vienybę ir tai, kokia brangi ir svarbi mums yra mokykla.
Po šilto mokyklos apsikabinimo šventė tęsėsi toliau. Kiekviena klasė gavo po užduotį – turėjo parengti projektinį darbą „Ką nuveikėme per šiuos 2013-2014 mokslo metus?“ Mokiniai projektinius darbus iškabino progimnazijos koridoriuose.
Kol vyresnieji ruošė projektus, pradinukai sugužėjo į aktų salę. Ten vyko geriausiai besimokančių pradinių klasių mokinių apdovanojimai, įteiktos padėkos ir diplomai už dalyvavimą įvairiose olimpiadose, konkursuose. Apdovanojimus vainikavo konkursas „Talentingiausiais pradinukas“. Jame savo talentą galėjo parodyti kiekvienas norintis. Talentingiausio pradinuko konkurse pirmoji vieta už nuostabų šokį atiteko 3a ir 4a klasių merginoms, antroji vieta 2c klasės merginų trio, o trečioji vieta – 4c klasės mokiniui Džiugui Maceikoniui.
12 val. šventė persikėlė į progimnazijos vidinį kiemelį, kuriame vyko jau tradicija tampantys „Gero elgesio“ medalių apdovanojimai bei 2013-2014 mokslo metų progimnazijos geriausiųjų mokytojų ir mokinių apdovanojimai. Šiemet už pavyzdingą elgesį apdovanoti net 47 progimnazijos mokiniai. Taip pat įteiktos padėkos ir diplomai už dalyvavimą įvairiose olimpiadose, konkursuose. Progimnazijos direktorė džiaugėsi ir dėkojo mokytojams ir mokiniams už šių mokslo metų pasiekimus.
Mokyklos dienos šventę vainikavo svečių, muzikos grupės „DAR“, koncertas.
Šventė buvo šauni, visi buvome linksmi ir kupini įspūdžių!
[nggallery id=65]