Tarptautinio edukacinio AIESEC projekto „Beyond Limits“ pabaiga

Štai ir baigėsi penkias savaites Jono Totoraičio progimnazijoje trukęs tarptautinis edukacinis AIESEC projektas „Beyond Limits“. Visą šį laikotarpį 7-8 klasių mokiniams anglų kalbos pamokas temomis „Kultūra ir jos skirtumai“, „Kūrybiškumas“, „Savęs pažinimas“, „Savanorystė“, „Atsakingas elgesys visuomenėje“ vedė stažuotojai: Benran iš Kinijos, Cassiana iš Brazilijos, Nare iš Armėnijos, Ekaterina iš Bulgarijos, Olena iš Ukrainos ir Andrija iš Juodkalnijos. Stažuotojai iš viso vedė apie 100 pamokų. Taip pat buvo organizuojami susitikimai su 1-4, 5 ir 6 klasių mokiniais. Susitikimų metu susipažinta su skirtingomis kultūromis, papročiais bei tradicijomis.
Vasario 27 dieną progimnazijoje vyko baigiamasis projekto renginys. Mokiniai, mokytojai, stažuotojai bei projekto organizatoriai turėjo paskutinę galimybę pabūti kartu, pasidalinti patirtimi bei išgyvenimais. Progimnazijos direktorė Renata Stebuliauskienė dėkojo studentams už gražų ir nuoširdų darbą, išlydėdama svečius, dalinosi juoda lietuviška duona. Mokiniai dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko lietuvių liaudies šokius.
Tikimės, kad šis projektas buvo įdomus ir naudingas tiek mūsų mokiniams, tiek ir studentams, atvykusiems iš užsienio.
Už idėjų palaikymą ir finansinę pagalbą įgyvendinant AIESEC edukacinį projektą „Beyond Limits“ dėkojame buvusiam mokyklos X laidos abiturientui Rolandui Valiūnui.
 
Project Beyond Limits 2014 – skaidrės
 
.

[nggallery id=40]