Žemės dienos paminėjimas

   Kovo 20 dieną visada minima Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ji minima nuo 1971 metų. Lietuvoje Žemės dieną oficialiai įteisino 1992 metais. Ta proga Marijampolės kultūros centras organizavo piešinių parodą „Žemė – mūsų planeta“. Joje mūsų mokyklą atstovavo 2A klasės mokiniai: Emilija Juknelytė, Vasarė Šukytė, Paula Kurtinaitytė ir Lėja Grigalevičiūtė,  vadovaujami mokytojos Odetos Paulauskienės.

   Kovo 17 dienos rytą Marijampolės kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkas Saulius Lisauskas parodos dalyvius pakvietė į Žemės dienos minėjimą ir parodos atidarymą. Jis vyko Marijampolės kino teatre „Spindulys“. Paroda eksponuojama Marijampolės kultūros centro pirmo aukšto patalpoje. Prasidėjus renginiui pasveikino dalyvius su šia gražia ir prasminga švente. Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis įteikė padėkas ir dovanas darželių ir mokyklų atstovams. Dovanų gavo po tris vertingas knygas. O visiems atvykusiems buvo dovana – filmas „Mauricijus puikusis“.

   Po filmo aplankėme parodą, apžiūrėjome visus piešinius. Dalyviai buvo labai patenkinti, dėkojo už dovanas, filmą ir nuostabią dieną.

[ngg src=”galleries” ids=”807″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]