4A klasės mokinių geranoriškumo akcijos

Medis labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime, užaugame, bręstame ir pasenstame matydami aplinkui gamtą, kurioje labiausiai išsiskiria medžių siluetai. Šį gamtos stebuklą žmogus ne tik mato, bet ir stengiasi įamžinti įvairiose gyvenimo sferose.

Medis praeityje buvo išminties, paslapčių, žinojimo, nemirtingumo šaltinis.

Senovėje buvo itin garbinamos šventosios giraitės. Dar XI –XII amžiuje jose vykdavo daugelis apeigų. Čia būdavo atvedami ir ligoniai – su viltimi, kad pasveiks. Tik reikėdavo medžiui paaukoti dovaną ir nuoširdžiai pasimelsti, esą tada amžinai būsi sveikas.

Šio tikėjimo vedini, 4A klasės mokiniai kūrybiškai padirbėjo ir pagamino sveikinimo suvenyrus, kuriuos Pasaulinę ligonių dieną įteiks Marijampolės ligoninės ligoniams ir palinkės jiems lengvo ir greito pasveikimo.

2 dalis

Improvizacijos

Spontaninį savo kūrybos galių demonstravimą ketvirtokai atliko integruotų pamokų (lietuvių k. ir dailė) metu. Pažintis su ANTANO BARANAUSKO poema „Anykščių šilelis“ mokinius paskatino susimąstyti, užbūrė fantazuoti ir prabilti senovine kalba. Taip susiliejo jų sielose praeitis ir dabartis, o kūryba atsispindi užrašytose miniatiūrose „Žiemą miške“ bei tapyboje „Žiemos peizažas“.

[ngg src=”galleries” ids=”662″ display=”basic_thumbnail”]