Respublikinis anglų kalbos oratorių konkursas

Vasario 4 dieną „Zoom“ platformoje vyko respublikinis anglų kalbos oratorių konkursas, kurį organizavo Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazija. Konkurso tema – „Working together for an effective and equitable response: quarantine life“ („Dirbame kartu, siekdami veiksmingo ir teisingo atsako: gyvenimas karantino metu“). Vienas iš anglų kalbos konkurso tikslų – skatinti moksleivius pasisakyti apie aplinkybes, atsiradusias dėl Covid-19 bei kilusios pasaulinės pandemijos, sužinoti apie mokinių gerąją patirtį, naudojamus būdus įveikti izoliaciją, uždarumą ir pasidalinti mintimis apie nuotolinio mokymosi patirtį.

Konkurse dalyvavo net 135 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų.  Tarp jų buvo ir keturi mūsų progimnazijos mokiniai: 8a klasės mokinys Mantvydas Kučinskas ir 8b klasės mokinė Laura Pečkauskaitė (šių mokytoja Rūta Pečkauskienė), taip pat mokytojos Snieguolės Vyšniauskienės mokiniai Joris Norkeliūnas ir Skaistė Bieliauskaitė (abu mokosi 7c klasėje).

Mokiniai turėjo progą įtikinančiai išreikšti savo mintis apie tai, kokia patirtimi jie galėtų pasidalinti ir kokias įžvalgas paminėtų apie labai neįprastus pokyčius savo aplinkoje, šalyje ir pasaulyje, papasakoti, ko naujo išmoko gyvendami karantino sąlygomis. Dalyviai buvo suskirstyti į šešis srautus. Mūsų mokiniai varžėsi su Vilniaus, Klaipėdos, Šilutės, Tauragės, Alytaus ir Marijampolės moksleiviais. Kiekvienas konkurso dalyvis, pasakęs viešąją kalbą (trukmė iki 3 min.), turėjo atsakyti į keletą pateiktų klausimų.

Nuoširdžiai sveikiname 7c klasės mokinę Skaistę Bieliauskaitę. Ji savo sraute užėmė 2-ąją vietą! Džiaugiamės visų mūsų konkurso dalyvių pasiekimais. Dėkojame jiems už drąsą ir didžiuojamės puikiais oratoriais, kurie varžėsi su 7-8 klasių moksleiviais iš įvairių Lietuvos mokyklų.