Tarptautinis anglų kalbos projektas „Innovate Your Dreams – 2019“

Nuo sausio 14 iki kovo 29 d. 4b, 5a, 5c, 5e, 6d ir 7b klasių mokiniai ir jų mokytojos Aida Jogminienė, Kristina Stankevičienė, Snieguolė Vyšniauskienė, Loreta Mickienė bei Jurga Petrauskienė dalyvavo tarptautiniame anglų kalbos projekte „Innovate Your Dreams – 2019“ („Sukurk ateitį iš svajonių – 2019“). Projekto tikslai: padėti mokiniams pasiruošti ateities profesijoms, susipažinti su Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslais, ateities pramone, naujausiomis technologijomis ir jų įtaka besikeičiančiam pasauliui.

Mokiniai turėjo atlikti šešias užduotis: sukurti ateities profesijas, įrenginius ar pastatus, kurie ne tik palengvintų žmogaus darbą, bet ir padėtų spręsti įvairias problemas, suteiktų visiems pasaulio žmonėms galimybes gauti kokybišką išsilavinimą, naudoti atsinaujinančios ir švarios energijos šaltinius, naudotis inovacijomis ir infrastruktūra. Savo kūrybiškumą ir vaizduotę mokiniai pademonstravo piešdami ir gamindami darbelius iš įvairių atliekų.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę dalyvauti projekte ir  pažinti mokinius bei atskleisti jų kūrybiškumą netradicinių pamokų metu.