Komandos DreamBusters pasirodymas Robotiadoje

Vasario 24 dieną progimnazijos mokiniai vyko dalyvauti į Kaune vykstančias regionines FLL LEGO varžybas. Regioninės varžybos vyko penkiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai). Šiame etape dalyvavo apie 80 komandų, iš kurių į finalinį etapą kovo 3 dieną buvo atrinkta 16-a geriausiai pasirodžiusių. Buvome pasiruošę dalyvauti LEGO Robotų varžybų lauke, pristatyti projektą ir vertybių plakatą.
Progimnazijos komandos DreamBusters nariai Evaldas Paltanavičius (8A klasė), Domantas Grigaravičius (8A klasė) ir Vilius Grebliauskas (6C klasė) su savo kurtu robotu dalyvavo Hydro Dinamic robotų lauko varžybose. Jose dalyvavo 16 komandų, tarp kurių buvo praeitų metų Lietuvos čempionai iš Kauno Jėzuitų gimnazijos, dvi komandos iš KTU inžinerijos licėjaus ir daug kitų komandų iš Kauno, Alytaus, Prienų.
Sėkmingas pasirodymas regioninėse varžybose įpareigojo kuo geriau pasiruošti finalinėms Robotiados kovoms Kovo 3 dieną Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose.
Kovo 3 dieną progimnazijos mokiniai vyko dalyvauti į Vilniaus Litexpo parodų rūmuose vykstančias finalines Lietuvos FLL LEGO varžybas. Buvome pasiruošę dalyvauti LEGO Robotų varžybų lauke, pristatyti projektą ir vertybių plakatą, galynėtis LEGO Sumo ir linijos sekimo varžybose.
Progimnazijos komandos DreamBusters nariai Evaldas Paltanavičius (8A klasė), Domantas Grigaravičius (8A klasė), Nojus Šikorskis (6C klasė) ir Matas Sajatauskas (6C klasė) su savo kurtu robotu, vertybių plakatu ir projektu dalyvavo FLL HydroDinamic varžybose. Finalinėse varžybose dalyvavo 16 geriausių komandų iš Lietuvos, kurios buvo atrinktos regioninėse varžybose. Tarp kurių buvo ir daugkartiniai Lietuvos čempionai iš Kauno Jėzuitų gimnazijos. Mūsų progimnazijos komanda finalinėse varžybose liko 6-oje vietoje.
Kovo 13 d. progimnazijos komanda pristatė savo pasiekimus ir nuveiktus darbus progimnazijos bendruomenei.