Misija Laplandija


Sveiki,
Artėja gražiausios žiemos šventės! Kad jų laukimas būtų dar prasmingesnis, kviečiame Jūsų mokyklos moksleivius prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Misija Laplandija“ ir savo gerais darbais pradžiuginti tuos vaikus, kuriems likimas nebuvo dosnus
Moksleivius kviečiame piešti kalėdinius piešinius ir atvirukus, savo kūrybą publikuoti pagrindiniame šalies portale DELFI, o laimėjimą dedikuoti kilniam tikslui. Dešimt burtų keliu išrinktų autorių suteiks galimybę net šimtui vaikų globos namų auklėtinių skristi į Laplandiją, kur šių lauks susitikimas su Kalėdų Seneliu ir iniciatyvos globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite.
Maloniai kviečiame ne tik dalyvauti, bet ir skleisti žinią apie socialinę iniciatyvą „Misija Laplandija“ Jūsų mokyklos bendruomenėje, mokyklos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ ir kitose komunikacijos priemonėse.
Socialinė iniciatyva „Misija Laplandija“ suvienijo Prezidentės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“, pagrindinį portalą šalyje DELFI ir lietuvišką įmonę NORFA. Iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Informacija apie iniciatyvą ir dalyvio anketa:
http://www.delfi.lt/laplandija
„MisijanLaplandija“ plakatas, kurį  kviečiame  atsispausdinti ir pakabinti savo  mokykloje:
http://bit.ly/2yzwffK
Iliustracijos Jūsų mokyklos „Facebook“ paskyrai:
http://bit.ly/2hpiQj6

Gera daryti prasmingus darbus!

„Misija Laplandija“ komanda