Tauragėje – dviguba pergalė

Respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse – festivalyje „Kūrėjų oazė“, vykusiame 2016m. gegužės 7d. Tauragės kultūros centre, laimėta II-oji vieta ir pelnyta originaliausios kolekcijos nominacija.

Mūsų įstaigos bendruomenei šventės „Šeimos diena 2016“ metu pademonstruotai rūbų kolekcijai „Metų laikai“ buvo atiduota be galo daug pedagogių Audronės Albertynės ir Jolantos Sikorskytės-Klibienės bei jų mokinių (Enrikos, Rugilės, Justės, Aurėjos, Vanesos, Karolinos, Samantos, Augustės, Viltės, Gabrielės) kruopštaus darbo, kūrybiškumo ir laiko. Galbūt tai įžvelgė ir įvertino gausi konkurso komisija. O gal tai, kad kolekcija „Metų laikai“ atitiko šio konkurso-festivalio tikslus,uždavinius ir atspindėjo temą „Mūsų svajonės“. Juk kiekvienas kolekcijos modelis buvo nevaržomas ir kūrė bei įgyvendino savo svajones. Dėl ko ši kolekcija tapo labai gausi, net per daug įvairi, tačiau be galo miela kiekvienam iš jos kūrėjų ir vadovų.

Džiugu būti apdovanotiems II-ąja vieta, bet labai pasididžiavimą kelia originaliausios kolekcijos nominacija, nes to ir buvo siekta ją kuriant.

Dėkojame kolekcijos „Metų laikai“ modelių artimiesiems už paramą,  įgyvendinant šios kolekcijos idėjas ir galimybę nuvykti į Tauragės kultūros centrą.

Pedagogė

Jolanta Sikorskytė – Klibienė