Foto paroda „Jėzau, vasarą aš tavęs nepamiršau!”

Nuo spalio 5 d. mokykloje vyksta paroda „Jėzau, vasarą aš tavęs nepamiršau!” Parodoje dalyvavo pradinių ir vyresnių klasių mokiniai bei jų tikybos mokytojai P. Kajokas ir B. Žemaitienė.
Parodos dalyviai dalijosi akimirkomis bei patirtais įspūdžiais iš prabėgusios vasaros. Nuotraukose mokiniai ir jų tėveliai užfiksavo ne tik šventas ir žymias mūsų gimtojo krašto vietas bei šventoves, nestigo vaizdų iš įvairiausių Europos šalių: Lenkijos, Austrijos, Šveicarijos, Norvegijos.
Parodoje yra ne viena intriguojanti nuotrauka. 4 a  klasės mokinys Benediktas Vilkys pristatė nuotrauką, kuri nufotografuota svečioje šalyje. Tai – didžiausia medinė bažnyčia Norvegijoje, Hedalo mieste. Įdomiausia yra tai, kad ją statant nebuvo panaudotas nei vienas vinis.
4c klasės mokinys Aidenas Lensbergas pristatė nuotrauką, kurioje įamžintas jo senelio darytas kryžius. Kryžius, kuris nulakuotas laku, išdžiūstančiu per tris dienas. Kryžius padarytas prieš 10 metų, tačiau lakas nuo šio kryžiaus nenudžiūvęs dar šiandien.
Kiekviena fotografija, tai autorių (mokinių) išgyventa akimirka, kuria nuoširdžiai pasidalinta su mokyklos bendruomenės nariais.
Parodėlė „Jėzau, vasarą aš tavęs nepamiršau!” bus eksponuojama iki spalio 22 d. Mielai kviečiame apsilankyti.

Parodos organizatoriai tikybos mokytojai P. Kajokas ir B. Žemaitienė