cropped-cropped-logotipas-300x300-2.png

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

   S. Dariaus ir S. Girėno 7 LT-68256  
   +370 67146774   
  mokyklosrastine@gmail.com   

EnglishLithuanianRussian
tamo
Kuriame-Lietuvos-ateitį-logotipas

Tarptautinė integruota konferencija „Atgal į gamtą“

Gegužės 6 d. mūsų progimnazijos mokiniai Gustas Mickus (8a kl.), Gabija Jasevičiūtė ir Matas Juknelis (8d kl.) dalyvavo tarptautinėje integruotoje  aplinkotyros – anglų kalbos konferencijoje „Atgal į gamtą“, kuri vyko Prienų „Žiburio“ gimnazijoje.

Mokiniai pristatė savo atliktus  tiriamuosius darbus bei klausėsi bendraamžių pranešimų nuotoliniu būdu (teletiltu)  iš Jungtinės Karalystės, Graikijos, Estijos bei diskutavo apie aplinkosaugos problemas. Taip pat klausėsi pranešimų „US National Parks, Economic Officer, U.S. Embassy”, kurį skaitė  A. Muradyan,, JAV ambasados politikos ir ekonomikos pareigūnė, ir  „Meldinės nendrinukės tyrimai: nuo perimviečių iki žiemaviečių“, pranešėjas – dr. Žydrūnas Preikša iš  VDU ŽŪA Miškų ir ekologijos katedros.  Mokiniai dalyvavo ir praktiniuose užsiėmimuose.

Visi pranešėjai apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Mokinius, ruošiantis konferencijai,  konsultavo mokytojos Rūta Pečkauskienė (anglų kalba),  Audronė Albertynė (technologijos), Marija Paltanavičienė (geografija, biologija).

Archyvai

Mūsų draugai

Pirmas puslapis

Antras puslapis

Skip to content