cropped-cropped-logotipas-300x300-2.png

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

   S. Dariaus ir S. Girėno 7 LT-68256  
   +370 67146774   
  mokyklosrastine@gmail.com   

EnglishLithuanianRussian
tamo
Kuriame-Lietuvos-ateitį-logotipas

Šventės artėja, norisi spalvų, atgaivos…

Mokytoja Odeta Romanova klasės valandėlės metu 3A klasės vaikams pasakojo apie Šv. Velykas, papročius bei tradicijas. Mokino vaikus kaip galima marginti kiaušinius.  Dailės ir technologijų pamokos namų darbams buvo užduota numarginti margutį. Galime pasigrožėti, kokių gražių margučių pagamino vaikai. Mokytoja sulaukė ne tik nuotraukų, bet ir naujų receptų, kaip dar galima kitaip marginti kiaušinius. Jais būtinai pasinaudos kitais metais ruošiantis šventei.

Spalvoti margučiai

Spalvoti margučiai ridenasi 1a,1b,1c dorinio ugdymo-etikos mokinių darbeliuose.

Mokytoja Rita Mazurkevičienė

Linksma antrokų veikla

2a klasė turi uždarą grupę „Facebook“. Čia, grupėje „Boružėlės“, vyksta visų klasės bendruomenės narių bendravimas, darbas, dalijamasi džiaugsmais. Kadangi kiekvienos savaitės veiklos skiriamos kokiai nors temai, kurią gvildename mokomųjų dalykų metu, apibendrinti rezultatai pateikiami šioje grupėje.

Praėjusios savaitės žaidimas „Atspėk, kas aš“ buvo skirtas pralinksminti klasės draugus, nes visi vieni kitų yra labai pasiilgę. Reikėjo pasislėpti po klouno kauke taip, kad draugai kuo ilgiau neatpažintų. Trys ilgiausiai išlikę neatpažinti tapo laimėtojais. Šis žaidimas-konkursas suteikė teigiamų emocijų, leido pamatyti vieniems kitus. Kartu tai netradicinis mokymasis (mokiniai kūrė klouno darbo aprašą ir matematinę mįslę).

Nuotraukose parodos „Linksmasis klounas“ vaikų darbai.

Mokytoja Jolanta

Aš labai bijau varlės,

Tiek mažos, tiek didelės.

Gal ta baimė neprotinga,

Bet varlė man – nepatinka…

1b klasės mokinukai varlyčių nebijo, jie su jomis draugauja. Nuotolinį mokymą vaikai su savo mokytoja, Zita Matusevičiene, pasitiko su atbundančiomis varlėmis. Iš popieriaus išlankstė žaliąsias pavasario karalienes  ir sukūrė puikias kompozicijas. Kviečiame pasigrožėti.

Pirmoji savaitė  1c kl. pirmokėliams kitokia. Rytais bendraujame ir „Zoom“, po to darbuojamės savarankiškai. Mokytis padeda ir dienotvarkės susikūrimas.

Mokytoja pasiekiama per „Mesenger“ ar „WatsApp“. Esame toli vienas nuo kito, o kartu ir šalia.

Keista ir įdomu.

4b klasės mokiniai drauge su savo mokytoja Angele Prišmantiene sukūrė spalvingus velykinius simbolius.

2b klasės mokinių velykiniai piešinukai. Su nuoširdžiais linkėjimais visiems iš nuotolinio mokymosi namuose.

1a klasės mokinukai kiekvieną rytą su mokytoja pasisveikina vaizdu per „Messenger“ programą. Pamokos vyksta sklandžiai ir kokybiškai. Vaikai suskirstyti po 6 į 4 grupeles  nekantriai laukia susitikimo. Virtualus moksymasis – ne bėda. Išeitį randam visada. Daug dirbam ir gerai leidžiam laiką kartu.

Nuotraukose darbeliai iš pasaulio pažinimo ir dailès temų : Vaivorykštė, Šešėlis ir Akmenėliai atgyja.

3A klasės mokiniai nuotolinio mokymo metu per dailės ir technologijų pamoką gamino Šv. Velykų dekoraciją – viščiuką. Mokytoja Odeta Romanova džiaugėsi, sulaukusi nuotraukų su komentarais: „liūdnas, nes karantine”; „toks pavargęs gavosi”, „stebi aplinką”…  Džiaugiamės vaikų išradingumu ir  kūrybiškumu. 

Archyvai

Mūsų draugai

Pirmas puslapis

Antras puslapis

Skip to content