SVEIKINAME IR DIDŽIUOJAMĖS

Savaitgalį Klausučiuose (Jurbarko raj.) vyko Lietuvos jaunučių iki 13 m. sunkiosios atletikos
čempionatas. Jame puikiai pasirodė trys Jono Totoraičio progimnazijos moksleiviai, kurie
treniruojasi ir varžybose atstovauja Marijampolės sporto centrui. Čempionais tapo: svorio
kategorijoje iki 31kg, 7 kartus gerinęs Lietuvos rekordus, nugalėtoju tapo Nojus Kirkliauskas (3c
klasė). Svorio kategorijoje iki 38 kg nugalėjo Emilis Margelis (5e klasė). Svorio kategorijoje iki 81
kg antrąją vietą, pagerinęs asmeninius rezultatus, iškovojo Adas Kereiša (5c klasė).
Tarp 156 čempionato dalyvių absoliutaus nugalėtojo vardą iškovojo Nojus Kirkliauskas, antras –
Emilis Margelis. Visus tris jaunuosius sportininkus treniruoja treneris Alvydas Kirkiauskas.