cropped-cropped-logotipas-300x300-2.png

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

   S. Dariaus ir S. Girėno 7 LT-68256  
   +370 67146774   
  mokyklosrastine@gmail.com   

EnglishLithuanianRussian
tamo
Kuriame-Lietuvos-ateitį-logotipas

Išvyka į ,, Vilnius Fashion- Textile Avenue“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) spalio 16 -18 dienomis organizavo renginį  ,,Vilnius Fashion- Textile Avenue“. Į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO spalio 17 dieną išvyko  5- 8 klasių rūbų dizaino studijos ir 8 b mokiniai. Renginyje buvo suteikta galimybė susipažinti su aprangos ir tekstilės pramonės sektoriumi, Lietuvos aukštosiomis ir profesinėmis technikos mokyklomis, jų studijų programomis. Parodoje savo produkciją bei paslaugas pristatė  250 aprangos ir tekstilės kompanijų iš beveik dvidešimties pasaulio šalių. Jaunimas susipažino su šios pramonės šakos aktualijomis bei verslo galimybėmis.
Moksleiviai parodoje atliko mokytojų skirtas užduotis, dirbdami komandomis gilinosi į įvairių įstaigų studijų programas. Taip pat stebėjo jaunųjų dizainerių kolekcijų pristatymus, dalyvavo akcijoje ,, Būk matomas” bei atšvaitais dekoravo savo viršutinius rūbus.
Už galimybę apsilankyti parodoje mokiniai ir mokytojai yra dėkingi buvusiam mokyklos 17 laidos abiturientui AB „Vernitas“ generaliniam direktoriui Sauliui Liubinui.

Archyvai

Mūsų draugai

Pirmas puslapis

Antras puslapis

Skip to content