Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija

Atvira, integruota istorijos ir muzikos pamoka

Lapkričio 20 dieną, 5a klasės mokiniai dalyvavo, atviroje, integruotoje istorijos ir muzikos pamokoje, kurią vedė mokytojos Aurelija V. ir Audronė P. Pamokos tema „ Pažinkime Suvalkiją“.
Mokinių mintys apie pamoką. Man patiko: „Dirbti drauge“ Mantas J. „Dirbti grupelėse“ Estela M. „ Kad visi buvo draugiški ir dirbo išvien“ Martynas M. „Klausytis kaip groja kanklėmis“ Justas B. „Vykdyti užduotis su draugais“ Lukas K., „Kad dainavom daug dainų „ Rytis K.
Nustebino: „Kad buvo daug staigmenų“ Gabrielė E., „Kad taip gražiai grojama kanklėmis“ Paulius B., „ Kad kanklių muzika gali taip gražiai skambėti“ Evaldas P., „ Kad dzūkai neturėjo kanklių“ Miglė B., „Kad mokytojos „ruošė namų darbus“- padarė obuolių sūrį ,  kepė naminę duoną, ir mus vaišino“ Aistė S.
Patyriau gerų emocijų kai: „ Dirbome komandomis“ Miglė D., „ Už atliktas užduotis gavome gerus įvertinimus“ Martynas M., „Mus pagyrė“ Darius B., „ Viskas sekėsi“ Denisas Š, „Grojo kanklėmis“ Aurelija J.
Norėčiau: „ Pakartoti šią pamoką“ Gabrielė E., „ Kad dar daug kartų būtų tokių pamokų“ Lukas Č., Jūratė J., Samanta S., Aistė S., Denis B., Gabrielė K., Deimantė M .
O visgi tai: „ Labai šaunus dalykas, nes gali padėti kitiems“ Evaldas P., „ Man padėjo įgauti naujų žinių“ Aušrinė K., „ Buvo labai smagu“ Jūratė J., „Buvo nuostabu“ Gabrielė E., „ Buvo viena įdomiausių ir smagiausių pamokų“ Samanta S.
5 a klasės mokiniai dėkojo mokytojoms už tai kad stengėsi ir surengė tokią smagią pamoką.

Aurelija Vinciūnienė ir Audronė Pečkienė

Archyvai
Skip to content