Mokomės smagiai

Mokymosi programos mokiniams nėra lengvos. Kai kurios temos atrodo nuobodžios, todėl 3A klasės mokytoja Odeta Paulauskienė į pagalbą pasitelkia įvairias programėles, kad mokymasis taptų smagus. Lietuvių kalbos pamokoje naudoja „Kryžiažodžių“ programėlę. Pirmiausiai mokiniams nurodoma tema, kai vaikai duotus žodžius surašo į kryžiažodį, prisimena kokia tai kalbos dalis, nagrinėja tuos žodžius žodžio dalimis, su jais galvoja sakinius.

Muzikos pamokoje naudoja „Perfect piano“ programėlę. Pradžioje mokiniai buvo supažindinti su natų vieta penklinėje, mokėsi ritminius pratimus, tad naudodami šią programėlę, gali jau mokytis groti pianinu. Pasirenka dainelę pagal sudėtingumo lygį, jų yra trys, ir mokosi groti, o paskui groja visai klasei. Taip pat čia yra ir pianino klaviatūra, su ja mokiniai groja ritminius, perkursinius pratimus.

Matematikos pamokose naudoja „Chart Maker Pro“ programėlę. Čia mokiniai mokosi suvesti statistinius duomenis, pasirinkti diagramos stilių, vykdo įvairias apklausas ir suvedinėja duomenis į lenteles, lygina įvairius pasirinkimus. Žaidžia įvairius matematinius žaidimus „Math for kids“ platformoje.

Gamtamokslinio ir visuomeninio ugdymo pamokų metu vykdo projektus, kurių metu labai prasitarnauja programėlė „Aplink mane“ Jos pagalba vaikai suranda aplink pažymėtą vietą lankytinus objektus, juos tyrinėja, surenka informaciją ir pristato ją klasės draugams.

Mokiniams labai patinka pamokos, kurių metu gali naudoti įvairias programėle ir visi vieningai sako: „mokomės smagiai“