Kviečiame į Marijampolės sporto savaitę 2024!

Su malonumu norime Jus pakviesti prisijungti prie jau tradicine tapusios šventės – Marijampolės sporto savaitės 2024 ir aktyviai dalyvauti renginiuose!

Gegužės 20-26 dienomis Marijampolėje bus gausu įvairių sporto renginių bei edukacijų, miestas alsuos sporto dvasia ir energija. Kviečiame pasinerti į aktyvaus gyvenimo būdo pasaulį, nes tai puiki proga atrasti naujus pomėgius, išmokti daugiau apie sporto šakas iš profesionalių trenerių bei patyrusių sportininkų arba tiesiog smagiai praleisti laiką su šeima ir draugais.

Ypatingą akcentą šią savaitę sudarys gegužės 24 dieną (penktadienį) vyksianti Sporto savaitės 2024 mugė, kurią vainikuos nemokamas Vido Bareikio koncertas. Taigi tai ne tik puiki galimybė dalyvauti sporto renginiuose, bet ir pasimėgauti nuotaikingo koncerto atmosfera. Gegužės 25 dieną (šeštadienį) viešosiose erdvėse vyks įvairios varžybos, o sekmadienį Sporto savaitę vainikuos daugybę dalyvių pritraukiantis ir Marijampolę garsinantis renginys „Bėgam už Marijampolę“!

Daugiau informacijos apie renginį ir vyksiančius užsiėmimus rasite Marijampolės savivaldybės svetainėje arba paspaudę nuorodą: https://fb.me/e/4j0JmG2qn.

Prisijunkite prie Marijampolės sporto savaitės 2024 ir leiskite atsiskleisti Jūsų sportiniam potencialui!