Nuo ko priklauso ar prekė bus nupirkta? 

      Ekonomikos būrelio „Ekonomika vakar, šiandien ir rytoj“ nariai labai pastabūs ir žingeidūs. Kai gamino sumuštinius, pastebėjo jog pirmiausiai buvo suvalgyti gražiausiai atrodantys sumuštiniai, iš to ir kilo naujos pamokos tema: nuo ko priklauso ar prekė bus parduota? Atsakymą patys ir pasakė, kad nuo prekės išvaizdos.  

   Tada kilo klausimas, o kaip turi būti pagaminta prekė, kad būtų graži ir patraukli pirkėjui? Būrelio vadovė Odeta Paulauskienė pasiūlė mokiniams pagaminti vaisių salotas ir pabandyti jas „parduoti“ savo draugams. Vaikai susinešė vaisių salotoms reikalingus produktus, mokytoja parūpino salotoms ir pateikimui tinkamus puodelius. Mokiniai pjaustė, dėliojo, puošė savo salotas ir dėjo į ekspoziciją. Kai visų salotos buvo pagamintos, prasidėjo balsavimas. Dalyviai buvo labai kritiški, gaminius vertino dešimties balų sistema ( jei tikrai pirktų  – 10 balų, jei nepirktų – 1), pagrindė savo pasirinkimą. Išvardino pateikimo trūkumus, ko trūksta, kad jam būtų salotos patrauklios ir norėtų jas nusipirkti, taip pat išsakė, kas nulėmė, kad norėjo pirkti salotas. 

    Vėliau suvalgė savo gamintas salotas. Valgydami padarė išvadą, kad nėra taip paprasta pagaminti gaminį, kad jis būtų patrauklus klientui ir būtų nupirktas. Diskutavo, kodėl nesigavo taip, kaip planavo, kas tam turėjo įtakos.