Mūsų mokyklos aštuntų klasių mokinių komanda dalyvavo Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos organizuotame gamtos ir tiksliųjų mokslų protų mūšyje

Balandžio 11 dieną mūsų mokyklos aštuntų klasių mokinių komanda dalyvavo Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos organizuotame gamtos ir tiksliųjų mokslų protų mūšyje. Konkursas buvo skirtas tarptautinei aviacijos ir kosmonautikos dienai bei mokyklos 90-mečio jubiliejui paminėti. Konkurse dalyvavo 10 savivaldybės mokyklos komandų. Mūsų mokyklos mokinių komandą sudarė Evita Simonaitytė (8b), Jokūbas Pauliukaitis (8c), Justas Rutkauskas (8c), Ugnė Kalasauskaitė (8a) ir Tadas Vaitonis (8b).

Vyko keturi konkurso turai. Kiekviename iš jų buvo pateikta po 5 klausimus, susijusius su konkurso tema. I ture atsakinėta į uždarus klausimus, II – į atvirus. III turo kompleksinę užduotį mokiniai atliko kompiuteriu. IV turo užduotys buvo praktinės, pavyzdžiui, viena iš užduočių – sujungti elektros grandinę.

Mokiniams atliekant užduotis teko prisiminti ir panaudoti matematikos, fizikos, chemijos, biologijos, IT pamokose įgytas žinias.

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, užėmusius garbingą I vietą.

Tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinė grupė