IŠVYKA Į STEAM CENTRĄ

Kovo 14 dieną 7b klasės mokiniai su matematikos ir biologijos mokytojomis vyko į STEAM centrą. Ten mokiniai pasiskirstė į dvi grupes ir atliko eksperimentus.

Viena grupė atliko laboratorinį darbą „Pamatyk mitozę svogūno šaknies galiuke”. Darbo pradžioje jie prisiminė, kad visi gyvi organizmai auga, ląstelėms dalijantis mitozės būdu. Mokiniai pasigamino svogūno šaknies galiuko mikropreparatus, kuriuos vėliau apžiūrėjo pro mikroskopus. Juose turėjo surasti besidalijančias ląsteles. Visiems pavyko tai užfiksuoti! Buvo įdomu! Mokiniai pagilino savo žinias, kuriomis prižadėjo pasidalinti su kita grupė, kuri atliko IT darbą.

Kita grupė dalyvavo veikloje „RoboEstafetė“. Mokiniai iš konstruktoriaus lego detalių tvėrė važiuojančius robotus. Po to juos programavo, kad įrenginiai atliktų mokinių numatytą užduotį. Robotukai turėjo įveikti atstumą su trimis posūkiais ir tiksliai atsidurti numatytoje vietoje. Labai gaila, kad kai kuriems mokiniams pritrūko laiko viską padaryti iki galo. Džiaugiamės tuo, kad visų mokinių robotukai startavo.

Mokytojos Ona Venckūnaitė ir Gintarė Lensbergienė