Netradicinė  3A klasės muzikos  pamoka multicentre

    Lapkričio 8 dieną 3A klasės mokiniai lydimi mokytojos Odetos Paulauskienės ir mokytojo padėjėjos Gintarės Norkeliūnienės keliavo į Marijampolės multicentrą.  Jame buvo supažindinti su trupučiu muzikos istorijos, papasakota kaip kūrė muziką seniau, paaiškinta kaip muzika kuriama dabar.

   Vėliau  darbuotojas parodė kaip kurti muziką kompiuterine programa. Tada trečiokai pasiskirstę poromis sėdo prie kompiuterių ir pradėjo kurti savo muziką. Rinkosi kokiu instrumentu kurs savo melodiją, kokiu tempu. Svarstė ir išbandinėjo pridėti daugiau instrumentų. Sukurtą savo melodiją perklausė, jei reikėjo galėjo ją pataisyti. Mokiniams šis kūrybinis darbas labai patiko.

   Pamokos pabaigoje vėl pakvietė pasižiūrėti video filmuką kokias naujausias melodijas ir kokie atlikėjai sukūrė. Rekomendavo palyginti su savosiomis. Mokiniai žiūrėdami atrado panašumus ir skirtumus. Svarstė kur, ką ir kaip reikėtų patobulinti savo sukurtoje melodijoje. Grįždami į mokyklą, vaikai ilgai diskutavo, dalinosi įspūdžiais bei buvo labai laimingi išbandę šiuolaikišką melodijos kūrybos būdą.

[ngg src=”galleries” ids=”900″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]