PAŽINTINĖ-EDUKACINĖ IŠVYKA „LABDIEN, KAIMIŅŠ, BRĀLIS UN MĀSA“ Į LATVIJĄ

Rugsėjo 29-30 dienomis grupė linksmai nusiteikusių 8a, 8b, 8d klasės mokinių išdundėjo į mokytojos Neringos Miliūnienės organizuotą ekskursiją į Latviją. Kelionė buvo intensyvi, aktyvi, informatyvi. Vaikai ugdė savarankiškumą, laiko planavimo, bendravimo įgūdžius, turėjo labai smagų laiką kartu.

Mokiniai apsilankė Latvijos kino miestelyje „Cinevilla‟, kur pamatė butaforinius pastatus, kurie atrodė visiškai kaip tikri, ir mokiniams sunku buvo patikėti, kad tai, ką mato, nėra tikra. Vaikai išbandė aktoriaus profesiją. Buvo daug naujų, nepatirtų įspūdžių.

Vėliau vykome į Kemerių nacionalinį parką. Tako tiltas nuvedė į samanų, pelkės pušelių, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalystę. Pasirinkę ilgesnį atstumą (~ 3,4 km), mokiniai pasivaikščiojo, pasiekė apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivėrė puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant šiek tiek iš viršaus.

Galiausiai pasiekė kelionės tikslą – Ventspilį. O ten laukė pasivaikščiojimas Osto gatve, taip pat aplankė Livonijos ordino pilį bei grožėjosi viena išskirtine šio miesto atrakcija – karvėmis.

Kitą rytą visi vyko į naujausią Ventspilio muziejų „Vizium“. Šis mokslo centras skirtas būsimajai mokslininkų kartai ugdyti. Jame vaikai interaktyviai susipažino su gamtos mokslais. Stebėjo, kaip mokslą išreiškiantys simboliai užkoduoti ir pagrindiniuose pastato kostrukciniuose elementuose.

Mokiniai iš kelionės grįžo pasikrovę teigiamų emocijų, praplėtę savo akiratį ir pailsėję!

[ngg src=”galleries” ids=”889″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]