Europos kalbų diena progimnazijoje

Europos Tarybos iniciatyva nuo 2001 metų  rugsėjo 26-tąją minėti kalbų dieną – puiki proga plačiau informuoti apie didelę Europos kalbų įvairovę ir paraginti  mokytis kalbų, o taip pat skatinti toleranciją kitų šalių ir kultūrų atžvilgiu, gerbti kalbų įvairovę.

Mūsų progimnazijos 5-8 klasių  mokiniai buvo pakviesti paminėti Europos kalbų dieną susitinkant renginyje aktų salėje. 5-6 klasių bei 7-8 klasių mokinių komandos turėjo galimybę pasitikrinti savo jau turimas žinias apie kalbų vartojimą bei sužinoti kažką naujo.  Užsienio kalbų mokytojos parengė klausimynus mokinių mėgstamose skaitmeninėse platformose:  Kahoot, Quizizz, Blooket. 

Visų jėgos buvo lygios, nes pagrindinė informacija slėpėsi įvadiniuose pranešimuose, užfiksuotuose skaidrėse, tereikėjo tik atidžiai skaityti ir klausytis.  Veiklų metu gerų emocijų ir azarto tikrai netrūko. Mokiniai smagiai praleido laiką, pabendravo ir pasitikrino savo žinias.

Pralaimėjusių nebuvo, nes kiekvienas kažkuo praturtėjo – kas išgirstu nauju žodžiu, kas įdomiu faktu, o kas pasidžiaugė draugo sėkme ar pasidalino šypsena. Kalbos tam ir reikalingos, kad bendrautume, draugautume, pažintume pasaulį, jo tautas  ir kultūras, siektume žinių. 

Užsienio kalbų metodinė grupė

[ngg src=”galleries” ids=”885″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]