Puiki idėja ir sėkmingas jos įgyvendinimas!!! Dalyvaujamasis biudžetas

Dalyvaujamasis biudžetas yra gera galimybė ugdyti mokinių finansinį raštingumą, atsakingai priimti sprendimus. Šiais metais Marijampolės savivaldybė progimnazijai skyrė 1500 eurų, mokinių idėjai, sumanymui įgyvendinti.               

                      Kovo mėn. 5-8 klasių seniūnai ir Mokinių taryba supažindinti su Dalyvaujamojo biudžeto idėja. Balandžio mėn. klasių seniūnai klasių valandėlių metu organizavo diskusijas, ko mokiniams trūksta mokykloje norint smagiai leisti laiką po pamokų bei pertraukų  metu. Klasėse išrinktos idėjos  pateiktos Mokinių tarybai, kuri jas patalpino Idėjų banke. Mokinių taryba iš visų siūlymų atrinko du galimus įgyvendinti variantus, kurie mokinių buvo minimi dažniausiai. Taip pat atliko biudžeto skaičiavimus ir sukūrė pristatymus, kuriuos gegužės 4 d. viešai pristatė mokiniams.

                      Po pristatymo gegužės 15 d. mokiniai TAMO dienyne gavo balsavimo nuorodas. Taip galėjo dar kartą išreikšti savo nuomonę ir iš dviejų idėjų pasirinkti vieną. Mokiniai išsirinko poilsio erdvės įrengimus progimnazijos kiemui. Jau rugsėjo pirmomis dienomis galime džiaugtis puikia idėja ir šauniai pavykusiu jos įgyvendinimu.

[ngg src=”galleries” ids=”880″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]