Kvalifikacinis Dofe žygis

Gegužės 27-28 dienomis įvyko Dofe kvalifikacinis žygis. Į žygį pėsčiomis išėjo dvi mūsų mokyklos Dofe dalyvių grupelės, viso 14 aštuntų klasių mokinių. Per dvi dienas dalyviai turėjo įveikti 24 km pėsčiomis, nešdami pilnas kuprines reikalingų daiktų, maisto bei miegmaišius ir palapines. Žygis vyko Vilkaviškio rajone, maršrutu Antupiai – Stirniškiai – Paežeriai – Gurbšilis – Rūda – Gižai. Visi nakvojo stovyklavietėje prie Paežerių ežero, patys gaminosi maistą ant laužo. Svarbu paminėti, kad dalyviai negalėjo naudotis mobiliaisiais telefonais ir interneto ryšiu, o kelią teko surasti naudojantis tik žemėlapiu ir kompasu. Taip pat kiekviena grupelė turėjo išsikeltą tikslą, kurio siekė žygio metu. Pirmoji grupelė ,,Majamio vyšnios” – kūrė filmuką apie besikeičiančias emocija žygio metu, o antroji grupelė ,,Ogis ir tarakonai” –kūrė foto koliažą apie patirtus nuotykius. Gamta žygio dalyvius apdovanojo puikiu oru, įspūdingais vaizdais, o savarankiškai ant laužo pasigamintas maistas buvo pats skaniausias.

Viskas pavyko puikiai, žygį stebėjo Dofe vertintoja iš Kauno – Agnė Daunoraitė.. Ji ir pranešė puikią žinią, kad žygis ĮSKAITYTAS!

Savo patirtis, nuotykius mokiniai pristatė mokyklos bendruomenei, vyresniųjų klasių mokiniams ir mokytojams. Dėkojame Dofe vadovėms Neringai ir Ritai, kurios visus mokslo metus skatino siekti asmeninių Dofe programos tikslų ir žygių vadovei Snieguolei už patarimus, pasitikėjimą, apmokymus ir žygio maršruto sudarymus.

[ngg src=”galleries” ids=”861″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]