Konferencija „Kelionės atveria akiračius“

Gegužės 17 dieną penktos pamokos metu septintų klasių mokiniai susirinko į aktų salėje vykusią konferenciją „Kelionės atveria akiračius“. Renginio metu mokinės pasakojo apie aplankytas šalis ir svajonių keliones.

7A klasės mokinė Paulina Riaubaitė papasakojo apie kelionių prasmę, Greta Simanauskaitė pasidalijo savo nuomone, kodėl norėtų nukeliauti į Japonijos platumas, Greta Vaičiulionytė pristatė savo svajonių kelionę. 7B klasės mokinė Evita Simonaitytė pasidalijo nostalgija kalnams, Mingailė Vėlyvytė visiems mokiniams papasakojo, kodėl norėtų nuvykti į Niujorką. 7C klasės mokinė Urtė Kučinskaitė konferencijoje kalbėjo apie įsimintiniausią kelionę į Lenkiją, o Ugnė Mašalaitytė dalijosi įspūdžiais apie kelionę į Egiptą. Ugnė Kuršvietytė kalbėjo apie svajonių kelionę į Italiją. 7D klasės mokinės Ugnė Banelytė ir Kamila Anisimova svajoja aplankyti Maldyvų salas.

Visi mokiniai, klausę pranešimų, turėjo vertinti pristatymus ir juos pakomentuoti pateiktuose vertinimo lapuose.

Konferencijoje dalyvavę mokiniai ir mokytojai gerai praleido laiką, negailėjo garsių plojimų kalbėtojams. Renginys buvo puikus, visos klasės gali didžiuotis šauniomis savo bendraklasėmis, išdrįsusiomis pasidalinti mintimis apie keliones.

Timas Valukonis, 7C klasė

[ngg src=”galleries” ids=”844″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]