Įdomiosios pamokos 2A klasėje

   Kovo mėnesį 2A klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Odetos Paulauskienės, turėjo įdomias pamokas. Jos buvo nepaprastos dėl to, kad vienos pamokos metu buvo įtraukti net penki mokomieji dalykai: matematika, lietuvių kalba, pasaulio pažinimas, dailė ir technologijos bei informatika.

   Pirmos pamokos metu vaikai kūrė erdvines figūras. 3D cospace platformoje bandė sukurti miesto statinius bei aplinką. Teko ne tik atskirti kokiam pastatui kokią figūrą panaudoti, bet atrasti jam tinkamą aukštį pagal kitus pastatus, kokiu kampu jį pasukti, ar reikalinga pastatams tvora, kaip sujungti detales, kokias spalvas parinkti. Antroje pamokoje kūrė veikėjus ir jų aplinką. Veikėjai tarpusavyje kalbėjo, todėl teko išmokti jų pokalbį užrašyti virtualioje aplinkoje. Parinkti veikėjams aplinką, kurioje jie bus, parinkti spalvas, augalus, sudėlioti juos taip, kad būtų gražu. Trečiai pamokai mokiniai turėjo pasidomėti apie Lietuvoje esančius švyturius, kur jie stovi ir kam jie reikalingi. Vėliau visas turimas žinias pritaikė kurdami švyturio projektą. Paskutinė pamoka buvo fantastine tema „Marso kolonijos“ Čia vaikams buvo leidžiama patiems fantazuoti, kaip jie įsivaizduoja Marso planetos paviršių, kas jame yra, kuo jie į ją nukeliavo.

   Mokiniai labai noriai ėmėsi visų projektų. Džiaugėsi patobulinę savo įgūdžius, praplėtę kompiuterines žinias. Kviečiame pasigrožėti mokinių atliktų projektų nuotraukomis.

[ngg src=”galleries” ids=”822″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]