2A klasės bendruomenės telkimo renginys „Margučių marginimas“

   Kovo 30 dienos vakarą 2A klasėje vyko bendruomenės telkimo renginys „Margučių marginimas“, kurį suorganizavo mokytoja Odeta Paulauskienė, o vedė Rūta Kupčinskaitė ir jos vyras Tadas Bartaševičius. Susirinko gausus būrys mokinių su tėveliais. Kai kurie atėjo ne tik su vienu iš tėvų, bet atsivedė seses  ir brolius.

   Pradžioje vedančioji paaiškino kaip reikės marginti kiaušinius ir išdalino priemones. Užvirė darbas. Marginome senoviniu būdu su svogūnų lukštais, žolelėmis, gėlytėmis, žiedeliais. Viską dėjome į kojinę, stipriai užrišome, pritvirtinome vardą ir dėjome virti į dažus. Gaminome keleto spalvų: mėlynos, violetinės, žalios, rožinės. Ilgiausiai užtruko virimas. Vaikai vis ėjo ir klausė, ar jau išvirė jų margutis. Kol virė Rūta su Vaidu pakvietė pasivaišinti kava ir arbata su saldainiais, kad neprailgtų laukimas.

   Išvirtus margučius labai atsargiai išpakavo, aptepė aliejumi, kad gražiai blizgėtų. Tiek tėvai, tiek mokiniai buvo labai patenkinti savo darbo rezultatais. Margučius išsinešė namo. Išeidami dėkojo vedantiesiems ir mokytojai už tokį nuostabų bendruomenišką renginį.

[ngg src=”galleries” ids=”815″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]