Projekto „Olimpinis mėnuo“ nauda ir dovanos

   Projektas „Olimpinis mėnuo“ vyksta jau penkerius metus, jo globėja yra Diana Nausėdienė, o organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, tačiau 2A klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Odetos Paulauskienės,  jame dalyvauja tik antrus metus. Projekto metu vaikai įsitraukė į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo bei emocinės sveikatos temų veiklas. Olimpinio mėnesio dalyvius temas kartu pažinti kvietė bei į projektą įsitraukė nemažai olimpiečių ir pagrindinis šio projekto simbolis Ąžuolas. Jie ne tik papasakojo apie savo veiklą bet kartu atlikdavo pratimus su mokiniais. Dalyviai išmoko, kad galima būti aktyviems ne tik per  fizinio ugdymo pamokas ar pertraukas, bet ir mokomųjų dalykų pamokų metu atlikti trumpą fizinio aktyvumo pertraukėlę su įvairiais daiktais, naudojamais pamokų metu. Tai padeda pakeisti veiklą ir vėl susikaupus toliau sunkiai dirbti.

   Sveikos mitybos pagrindų vaikai mokėsi kartu su kulinaru Gian Luca Demarco bei mitybos specialistu Artūru Sujeta. Mokiniai grįžę namo išbandė pasiūlytus sveiko sumuštinio , Chia pudingo, vaisių, daržovių  salotų ir avižinės košės receptus.

  Emocinės sveikatos žinias gilino kartu su psichologe Asta Jakoniene. Jų metu aptarė ir išgirdo patarimus šiomis temomis: Kaip nusiraminti?; Rūpinuosi savimi kasdien; Pozityvus mąstymas; Emocinė sveikata; Psichologinis atsparumas. Parodė ir pamokino kaip atlikti valdomo kvėpavimo pratimą.

   Nemažai dėmesio skyrė bendradarbiavimui. Apie jį pasakojo irkluotojų komanda, krepšinio komandos „Rytas“ ,futbolo komandos „Žalgiris“, merginų ledo ritulio „Hockey stars“ žaidėjai ir žaidėjos  bei tinklininkės.

   Kiekviena klasė už aktyvų dalyvavimą projekte buvo apdovanota diplomais. Olimpinio mėnesio pabaigą jau tradiciškai pažymėjo projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, burtų traukimo ceremonijos metu išrinkusi laimingąsias dalyves klases, kurioms atiteko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) įsteigti prizai.

   Šiais metais vienas iš prizų – tikras stalo futbolo žaidimas atiteko mūsų mokyklos 2A klasei. Labai tuo džiaugiamės ir dėkojame Jokūbo Naviko tėveliui Andriui Navikui už pagalbą pristatant ir sutveriant gautą prizą.

   Daugiau informacijos apie projekto burtų traukimą galite pasiskaityti:   https://www.ltok.lt/pirmoji-ponia-diana-nausediene-isrinko-projekto-olimpinis-menuo-prizu-laimetojus/?fbclid=IwAR2cQBUmaGP4-YlkRh_ui-KXeP9kRd0IeiA3-K2HodZ6fcDaxuL8tnpj8mI

[ngg src=”galleries” ids=”758″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]