Mokytojai irgi nori mokytis

                      Mokytojai irgi nori mokytis. Iš ko gi geriau mokytis, jei ne iš kolegų, patiriančių panašius džiaugsmus, susiduriančių su panašiomis problemomis?

                      Lapkričio 29 dieną progimnazijoje lankėsi administracijos komanda ir keturiasdešimt devyni klasių vadovai iš Kauno raj. Garliavos Jonučių progimnazijos. Mūsų progimnaziją svečiams pristatė direktorė Gražina Jakovickienė ir pavaduotoja ugdymui Salvinija Šimonelienė. Su atvykusiais kolegomis savo gerąja patirtimi dalinosi progimnazijos mokytojos Liuba Stankevičienė, Aurelija Vilkė, Neringa Miliūnienė, Audronė Albertynė ir Gerda Dabrilienė. Visa popietė buvo skirta pokalbiams apie klasės vadovo veiklą. Mokytojos pristatė integruotas ir netradicines klasių veiklas, bendradarbiavimo su tėvais būdus, klasių kolektyvų formavimą. Atvykę kolegos įdėmiai klausėsi pristatymų, džiaugsmingai palaikė „Dizaino studijos“ pasirodymą.

Tikimės, kad netrukus jau mūsų progimnazijos mokytojai vyks pasidomėti, kaip dirbama Kauno raj. Garliavos Jonučių progimnazijoje ir grįš kupini naujų idėjų. Juk ne veltui sakoma, kad pasidalintas džiaugsmas dvigubėja, o pasidalintos bėdos sumažėja.

[ngg src=”galleries” ids=”756″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]