Konkursas „Ventspilio IT iššūkis“– eksperimentuoti

Šiais laikais vis daugiau moksleivių įsitraukia į žinių įgijimo procesą eksperimentuodami, patys pasidarydami išvadas. Toks atradimų procesas padeda įgyti naujų žinių, ugdo kritinį mąstymą, kūrybiškumą, bendradarbiavimo, sprendimų priėmimo, skaitmeninius ir kitus įgūdžius.

Darbus konkursui pateikė net 438 komandos. Į finalinį etapą pateko 36 komandos iš Latvijos, 5 komandos iš Estijos bei 5 komandos iš Lietuvos.

Mūsų progimnaziją B grupėje finaliniame etape Ventspilyje atstovaus komanda „Ada Squad“. Daugiau apie konkursą bei dalyvius galima rasti konkurso tinklalapyje: https://ventspilsitc.com/

B grupės eksperimento tikslas – pagerinti savo ir klasės draugų gebėjimą naudotis medijomis (analizuoti tai, ką matote, skaitote internete, atskirti tiesą nuo melo. Dalyvavo komandos „Shadow Knights“ sudaryta iš 4C klasės mokinių (Matas Mašalaitis, Matas Duoblys ir Justas Žilinskas) bei komanda „ADA Squad“ sudaryta iš 5B klasės mokinių (Augustė Kaminickaitė, Austėja Raškauskaitė ir Dominyka Miškinytė).

C grupės užduotis sukurti naują nusileidimo kapsulę kiaušiniui, kad su ja būtų galima saugiai jį nuleisti ant Žemės. Ištirkite, kokių tipų parašiutai egzistuoja ir išsirinkite tinkamiausią, kad kapsulė su kiaušiniu sėkmingai nusileistų. Dalyvauja komanda „Darkakademia“, 7C klasė (Evita Kaminickaitė, Amanda Miškinytė ir Ugnė Kuršvietytė), komanda „GoalDiggers“, 7C klasė (Ugnė Mašalaitytė, Justas Rutkauskas ir Timas Valukonis), komanda „JoKings“, 7C klasė (Ignas Dorelaitis, Jokūbas Pauliukaitis ir Kornelijus Milešinas).

https://youtu.be/jO24PZev30k