8a, 8b ir 7c klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę – lankėsi Varšuvoje

           Kelionės metu susipažino su Varšuvos senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, bei kitais svarbiais ir reikšmingais objektais. Taip pat lankėsi Koperniko mokslo centre, kur interaktyviu būdu galėjo susipažinti su mus supančiais reiškiniais: stebėjo, kaip susiformuoja tornadas, atliko įvairiausius eksperimentus bei patyrė optines iliuzijas. Norintieji turėjo progą išbandyti savo meninius sugebėjimus skaitydami uolų raižinius arba grodami lazerine gitara. Besidomintys biologija ir aplinkosauga galėjo tyrinėti žmogaus kūno dalis, pasitikrinti savo fizinę būklę ir palyginti ją su laukinių gyvūnų savybėmis.

Mokiniai dalinasi savo asmeniniais išgyvenimais:

Man labiausiai patiko pasivaikščioti po Varšuvos senamiestį. Buvo labai įdomu pamatyti daug sudėtingos architektūros pastatų ir kaip jie visi dera. ( Rugilė )

Man šioje ekskursijoje patiko Koperniko mokslo muziejus, vaikščioti po senamiestį. Mačiau gražų futbolo stadioną, namus. ( Marius D. )

Man labai patiko Varšuvos senamiestis, nes jame pamačiau labai įspūdingų senosios ir naujosios architektūros pastatų, dvarų ir bažnyčių, kurios buvo atstatytos visai neseniai. Taip pat didelį įspūdį paliko bažnyčia, kurios lubos labai aukštos. Atrodo, kad dauguma bažnyčių buvo pastatytos iš aukso. Man ekskursija buvo viena iš įsimintiniausių ir tikriausiai niekada neužmirštamų mano kelionių ir įvykių. (Timas )

Ekskursijoje labiausiai patiko važiuoti autobusu su draugais, taip pat gerų emocijų sukėlė vaikščiojimas po senamiestį, kuriame buvo labai įdomu ir gražu.( Vėjas )

Ekskursijoje labiausiai patiko pasivaikščioti po senamiestį ir Koperniko muziejus. Varšuvos senamiestis yra labai gražus. Koperniko muziejus buvo labai įdomus ir pamačiau naujų dalykų, kurių nebuvau matęs. (Aironas )

Man labiausiai patiko vaikščioti po miestą, pamačiau daug gražių vietų. Taip pat man didelį įspūdį paliko Koperniko muziejus. (Justė)

Man patiko Koperniko mokslo centras. Dar patiko muziejus ir praleistas laikas su draugais. (Rasa )

Man labiausiai patiko gražūs rūmai ir ypatingos mašinos. (Ugnius)

Ši kelionė buvo labai smagi, labiausiai, kaip ir visose kitose kelionėse, patiko bendrauti su kitais, vaikščioti po Varšuvą, kuri kiekviename kampelyje stebino savo grožiu, daugiau susibendravome su savo klasiokais, daugiau apie juos sužinojome. (Mėta )

Ši kelionė man labai patiko. Ačiū, kad pakvietėte prisijungti mūsų klasę. Kelionės metu galėjau gėrėtis nuostabiais Varšuvos pastatais, aplankyti įvairias vietas, pasivaikščioti po senamiestį, aplankyti garsųjį Koperniko muziejų bei turiningai praleisi laiką. Tikiuosi, ši kelionė kartu ne paskutinė. (Urtė)

Su Jumis ekskursijos apskritai yra ĮSPŪDINGIAUSIOS IR PAČIOS GERIAUSIOS! Dėkoju Jums, jog taip suorganizuojate ir suteikiate progą pamatyti nuostabius dalykus. Labai Jus mylim ir įspūdžiai liks visą gyvenimą širdyje! Labai patiko Varšuvos architektūra. Labai didelį įspūdį paliko bažnyčia ir jos nuostabus grožis. (Ugnė)

Lenkijoje labiausia patiko pasivaikščiojimas po senamiestį ir praleistas laikas su draugais.

Taip pat buvo įdomu pamatyti lenkiškas bažnyčias, nes jos buvo unikalios savo grožiu. Buvo įdomu paklausyti apie Lenkijos praeitį ir sužinoti naujų dalykų. Ir buvo labai gražu ir smagu patyrinėti unikalią Lenkijos architektūrą. (Kamilė)

Man labiausiai patiko karaliaus rūmai. Jie man yra patys įspūdingiausi ir įdomiausi pastatai. (Meda)

Man labai patiko Koperniko muziejuje. Skaniai pavalgėme pietų ir vakarienės, labai gražus senamiestis ir smagūs nuotykiai su klasiokais. (Kasparas)

[ngg src=”galleries” ids=”724″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]