2A klasės pamokos netradicinėje aplinkoje

Š.m. rugsėjo 28 dieną 2A klasės mokiniai, lydimi mokytojos Odetos Paulauskienės keliavo į Marijampolės P. Kriaučiūno bibliotekoje esantį multicentrą. Jame mokiniai išbandė tris edukacijas.

Pirmiausia susipažino su bibliotekininke Aušrele, kuri papasakojo apie knygų įvairovę. Parodė knygas: pačią ploniausią ir storiausią, skirtas mažiesiems, įdomesnių formatų, skirtas skaityti ir akliesiems, su iškylančiais piešinėliais. Aptarė mėgstamiausias ir skaitomiausias vaikų knygas. Papasakojo kaip galima tapti šios bibliotekos skaitytoju, kokios yra knygų skaitymo taisyklės.

Vėliau susitiko su multicentro darbuotoja Evelina. Ji papasakojo apie rašytoją ir iliustratorę Sigutę Ach bei pakvietė vaikus tapti iliustratoriais.  Vaikai išsirinko  po dvi mėgstamiausias akvarelės spalvas, jas liejo ant popieriaus lapo, o tada fantazavo, kas ten gavosi.

Po tapybos pamokėlės, ėjo į kitas patalpas, ten Vilius pravedė pasaulio pažinimo pamokėlę – pasaulio gyvūnai. Išklausę vaikai gavo gyvūnų schemas ir pagal jas iš lego kaladėlių  sukonstravo gyvūną. Užduotis nebuvo lengva, bet nemažai vaikų įveikė ją ir tuo labai džiaugėsi.

Trečioji pamokėlė buvo šokio pamoka. Pagal paleistą fonogramą, vaikai turėjo šokti atkartodami rodomus judesius. Bet visas smagumas ir džiaugsmas buvo tada, kai ant jų galvų kompiuterio ekrane atsirasdavo įvairių gyvūnų kaukės. Visi vis laukė, kada atsiras ant jų galvos, o svarbiausia kokio gyvūno.  Buvo daug džiaugsmo ir juoko.

Mokiniams labai patiko pamokos netradicinėje aplinkoje. Labai džiaugiamės, kad mūsų miestas turi tokią unikalią,  netradicinę vietą įvairioms per praktiką ir patyrimus pamokoms vesti.

[ngg src=”galleries” ids=”719″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]